Imprezy, wydarzenia okręgowe i ogólnopolskie

czwartek, 28 wrzesień 2017 17:17
Napisał

23 września 2017 roku w Słupsku odbył się kolejny Pomorski Zlot ZNP. 300 uczestników z całego województwa bawiło się wspólnie przy muzyce, uczestniczyło w zabawach i sportowej rywalizacji. Obejrzeli również pokaz sztuk walki. Gdyńscy związkowcy wzięli udział w zawodach Nordic Walking rozegranych na dystansie 6 kilometrów w słupskim Lasku Północnym, śmiesznym torze przeszkód i zawodach łuczniczych. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe monety "Dwumiasta - Ustki i Słupska". Wyjazd do Słupska był także okazją do zwiedzenia miasta i wizyty w Muzeum Pomorza Środkowego.

poniedziałek, 22 sierpień 2016 07:15
Napisał

4 czerwca 2016 r. w ośrodku "Galion" w Górkach Zachodnich odbył się II Pomorski Zlot Pracowników Oświaty ZNP. Podczas imprezy uczestnicy skorzystali min. ze ścianki wspinaczkowej, odbyli rejsy spacerowe po okolicznym akwenie, śpiewali szanty i piosenki biesiadne. Dla wielbicieli sportu i czynnej rekreacji organizatorzy przygotowali róznorodne konkurencje (rzyt do celu, przeciąganie lin itp.) oraz spacer nadmorski nordic walking. W zlocie uczestniczyło ponad 300 członków ZNP z całego okręgu pomorskiego.

piątek, 22 lipiec 2016 09:57
Napisał

6 lutego 2016 r. podczas okręgowej konferencji naukowo - historycznej kończącej obchody 110. lecia ZNP w naszym województwie kol. Ewa Biernacka - Prezes Oddziału została udekorowana Srebrnym Krzyżem Zasługi. Odznakę "Zasłużony Organizator Kultury Sportu i Turystyki ZNP" otrzymała kol. Teresa Suplicka. Podziękowania za pracę i działalność otrzymała także Sekcja Emerytów i Rencistów ZNP w Gdyni. Uroczystość uświetniły swoją obecnością władze wojewódzkie oraz związkowe, z Prezesem ZNP S. Broniarzem na czele. Podkreślano zasługi Związku dla edukacji oraz profesjonalizm członków ZNP. Podczas uroczystości goście mogli zapoznać się z historią Zwiazku prezentowaną w formie ciekawej prezentacji multimedialnej wraz z profesjonalnym komentarzem historycznym.

czwartek, 14 lipiec 2016 17:39
Napisał

30 maja 2015 r. w Garczynie odbył się I Pomorski Zlot ZNP. Ponad 400 uczestników z całego województwa pomorskiego (w tym 43 z Gdyni) bawiło się uczestnicząc w konkurencjach sportowych, korzystając z uroków jeziora (rejsy żaglówką) oraz spędzając wspólnie czas na łonie natury (piknik, spacer po lesie, rajd pieszy).

Reprezentanci naszego Oddziału zdobyli 3 puchary - za strzelanie z broni pneumatycznej, tor przeszkód oraz przeciąganie liny. Przed rozpoczęciem imprezy gdyńscy związkowcy zwiedzili Muzeum Ziemi Kościerskiej z jedynym w Polsce Muzeum Akordeonu.

Zlot był też okazją do sprawdzenia nowych strojów reprezentacyjnych naszego Oddziału - niebieskie kamizelki z logo ZNP i napisem Gdynia zakupione zostały na manifestacje, zloty i inne imprezy związkowe.

 

Nadchodzące wydarzenia

15 Maj 2019
01:00PM - 03:00PM
Zebranie Prezesów Ognisk

Zapisz się do ZNP

Aplikacja ZNP

90 lat ZNP w Gdyni

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.